Fizjoterapeuto,
niech Twoje reklamy robią się same!

FastTony to rewolucyjne narzędzie, które znacząco uprości tworzenie reklam na Facebooku, dając fizjoterapeutom i właścicielom gabinetów więcej czasu na skupienie się na swoim biznesie. Już nie musisz martwić się o ustawianie reklam, dobór grup docelowych czy optymalizację kampanii – FastTony zrobi to za Ciebie!

Twórz posty i skup się na rozwoju swojej praktyki, podczas gdy FastTony profesjonalnie zajmuje się Twoimi kampaniami reklamowymi!

Dlaczego FastTony to najlepszy wybór dla Twojego gabinetu?

FastTony = skuteczny

FastTony przekształci Twoje posty w skutecznie reklamy. Dzięki temu dotrzesz do osób, które najprawdopodobniej skorzystają z Twoich usług fizjoterapeutycznych lub odwiedzą Twój gabinet. Wykorzystaj FastTony, by pozyskiwać nowych pacjentów!

⚙️

FastTony = bezobsługowy

Wystarczy jednorazowo skonfigurować FastTony. Od tego momentu, narzędzie pracuje za Ciebie, pozwalając Ci skupić się na tym, co potrafisz robić najlepiej - prowadzeniu gabinetu i pracy z pacjentami!

💰

FastTony = oszczędny

Dzięki FastTony nie musisz zatrudniać agencji. FastTony to wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie, które przyniesie rezultaty nawet przy stosunkowo niskim budżecie reklamowym. Oferujemy Ci skuteczność bez konieczności dużych inwestycji.

🛡️

FastTony = wiarygodny

Nie musisz polegać na czyjejś opinii - efekty kampanii reklamowych uruchomionych przy użyciu FastTony możesz samodzielnie zweryfikować w Managerze Reklam.

📈

FastTony = efektywny

Nie musisz już polegać na przeczuciach czy domysłach – działania reklamowe prowadzone przez FastTony są wyłącznie oparte na zgromadzonych danych. Są to informacje pochodzące z Twojego fanpage'a, konta reklamowego oraz aktywnych kampanii reklamowych.

🎯

FastTony = precyzyjny

FastTony stawia za cel, aby Twoje reklamy trafiały do tych, którzy są nimi najbardziej zainteresowani. W miarę publikowania kolejnych reklam, narzędzie to będzie lepiej i lepiej dopasowywać Twoje reklamy do osób, które mogą z nich skorzystać, opierając się na tym, jak te osoby zachowują się online.

Jak to działa?

Czego potrzebujesz, aby Twoje reklamy przyciągały nowych pacjentów?
Krok1

Strona na Facebooku

Musisz posiadać stronę firmową Fanpage swojego gabinetu

Krok 2

Konto reklamowe Facebooka

Musisz posiadać konto reklamowe, aby uruchomić kampanię.

Krok 3

Budżet reklamowy

Ty określasz ile chcesz wydawać na kampanie reklamowe.

Krok 4

Strategia

Regularność w publikowaniu postów na Facebooku to podstawa.

Krok 5

Subskrypcja FastTony

Narzędzie, które zrobi reklamy za Ciebie!

Zobacz, jak FastTony działa w praktyce

Czasem oferta wydaje się być niesamowita na papierze, ale ostateczny produkt nie spełnia oczekiwań. Jesteśmy przekonani, że dobra współpraca musi być zbudowana na szczerości i konkretnych faktach.

Gabinet Rehabilitacji i Dietetyki
Ibezstresu we Wrocławiu

Reklama na Facebooku dla gabinetu rehabilitacji stworzona przez FastTony, której celem jest pozyskiwanie kontaktów do pacjentów.

Gabinet Rehabilitacji i Dietetyki
Ibezstresu we Wrocławiu

Reklama na Facebooku dla gabinetu rehabilitacji stworzona przez FastTony, której celem jest pozyskiwanie kontaktów do pacjentów.

Gabinet Rehabilitacji Centrum Fizjo-Expert
Reklama na Facebooku dla gabinetu rehabilitacji stworzona przez FastTony, której celem jest pozyskiwanie kontaktów do pacjentów.
Gabinet Rehabilitacji i Dietetyki
Ibezstresu we Wrocławiu
Reklama na Facebooku dla gabinetu rehabilitacji stworzona przez FastTony, której celem jest przekierowanie pacjentów na stronę www.
Gabinet Rehabilitacji Weź to powięź
Reklama na Facebooku dla gabinetu rehabilitacji stworzona przez FastTony, której celem jest zwiększenie aktywności dotyczącej posta

Sprawdź co mówią fizjoterapeuci korzystający z FastTony

FastTony to moje nowe narzędzie do reklamy na Facebooku i Instagramie. Jako fizjoterapeuta, zauważyłem duży wzrost zainteresowania moim gabinetem, odkąd zacząłem z niego korzystać. FastTony to proste i skuteczne narzędzie, które pomogło mi dotrzeć do nowych pacjentów. Polecam go każdemu fizjoterapeucie!
Janek 1
Fizjoterapeuta
Odkryłem FastTony i niesamowicie pomógł mi w promowaniu mojego gabinetu fizjoterapii. Teraz łatwiej docieram do osób, które mogą potrzebować moich usług, i zauważam, że więcej osób odwiedza mój gabinet. FastTony jest łatwy w obsłudze, nawet jeśli nie jesteś ekspertem od marketingu. Polecam go wszystkim fizjoterapeutom!
Janek 2
Fizjoterapeuta
Jako fizjoterapeutka, chcę polecić FastTony. To platforma do zarządzania reklamami na Facebooku i Instagramie, która pomogła mi przyciągnąć więcej pacjentów. FastTony jest prosty w użyciu, a ich obsługa klienta jest zawsze gotowa pomóc. Dla każdego fizjoterapeuty, który chce rozwinąć swoją praktykę, FastTony to świetny wybór!
Janek 3
Fizjoterapeuta

Zobacz, jak działa FastTony

Zastanawiasz się, jak FastTony wygląda od wewnątrz? Chcesz upewnić się, że nasze narzędzie jest intuicyjne i przejrzyste? Wypróbuj najważniejsze opcje i poznaj możliwości konfiguracji narzędzia!

Wielkie możliwości za niewielką cenę

Sprawdź, ile zapłacisz za FastTony
Recommended

Pakiet Bidok

9.99 zł
Miesięcznie

Features

  • Smart
  • Callapp
Subscribe
Recommended

Pakiet Janek

$9.99
Per Month

Features

  • Smart
  • Callup
  • Lead Ads
Subscribe
Recommended

Pakiet Cebula

$9.99
Per Month

Features

  • Smart
  • Callapp
  • Forsant
  • Lead Ads
Subscribe

Pytania i odpowiedzi